Dyrektor

  • Anna Górska 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

  • Barbara Okrzesa-Laskowska – główny księgowy

 

  • Aneta Kukułka – starszy księgowy

Stanowisko ds. płac, rozliczeń ZUS i podatku

  • Magdalena Ćwik – starszy księgowy

Stanowisko ds. księgowości

 

DZIAŁ POMOCY DZIECKU I RODZNIE

  • Barbara Damian – pomoc administracyjna

Stanowisko ds. instytucjonalnej pieczy zastępczej i placówek wsparcia dziennego

  • Anna Zając – starszy pracownik socjalny

Stanowisko ds. rodzin zastępczych i przeciwdziałania przemocy w rodzinie

  • Aleksandra Kuczek – specjalista pracy z rodziną

Stanowisko ds. usamodzielnionych wychowanków i rodziców biologicznych

 

DZIAŁ DO SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ
• Małgorzata Kędzior – kierownik działu

 

Zespół do spraw rodzinnej pieczy zastępczej

  • Marta Ćwik – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Dorota Kumorek – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Iwona Bysiek – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Joanna Grochola – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Katarzyna Gibes – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Paulina Sołtys – pracownik socjalny

 

 

  • Magdalena Mól – psycholog (pon., wt., czw., pt., 7:30-15:30, śr. 9:30-17:30)
  • Kinga Kazek – psycholog (pon.- pt. 7.30 – 15.30)
  • Przemysław Romanowicz – psycholog (pon. 8:00-11:30, czw. 9:00-15:30)

 

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

  • Anna Gajcy – inspektor

Stanowisko ds. kadrowo – organizacyjnych i szkoleń

  • Wioleta Pustuła – inspektor

Stanowisko ds. obsługi Centrum

 

DZIAŁ POMOCY INSTYTUCJONALNEJ

  • Monika Chrobak – inspektor

Stanowisko ds. domów pomocy społecznej i warsztatów terapii zajęciowej 

  • Marta Bykiewicz – pomoc administracyjna

Stanowisko ds. środowiskowych domów samopomocy i repatriantów

 

DZIAŁ WSPARCIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

  • Marta Mizera – inspektor

Turnusy rehabilitacyjne, bariery architektoniczne, techniczne i w komunikowaniu

  • Paweł Gajdur – inspektor

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, program „Aktywny samorząd”

  • Anna Duraczyńska – pomoc administracyjna

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, program „Aktywny samorząd”

 

 

POWIATOWY ZESPÓŁ DO SPRAW ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

  • Aleksandra Hudyka – przewodnicząca
  • Angelika Kawula – sekretarz
  • Olga Krzak – pomoc administracyjna
  • Anna Szczurek – pomoc administracyjna
  • Adriana Grzywacz – pomoc administracyjna