Dyrektor

  • Anna Górska 

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

  • Barbara Okrzesa-Laskowska – Główny księgowy

 

  • Magdalena Ćwik – starszy księgowy

Stanowisko ds. księgowości

 

 

  • Aneta Kukułka – starszy księgowy

Stanowisko ds. płac, rozliczeń ZUS i podatku

 

DZIAŁ POMOCY DZIECKU I RODZNIE

  • Joanna Grochola – Kierownik Działu Pomocy Dziecku i Rodzinie

 

  • Barbara Damian – pracownik socjalny

Stanowisko ds. instytucjonalnej pieczy zastępczej i placówek wsparcia dziennego

 

  • Natalia Stelmach – aspirant pracy socjalnej

Stanowisko ds. rodzin zastępczych i przeciwdziałania przemocy w rodzinie

 

 

DZIAŁ DO SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ
• Małgorzata Kędzior – Kierownik Działu do Spraw Pieczy Zastępczej

 

 

Zespół do spraw rodzinnej pieczy zastępczej

 

  • Iwona Bysiek – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Katarzyna Pintatara – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Patrycja Rodak – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Paulina Sołtys – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
  • Angelika Stęplewska – koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

 

  • Natalia Brożek – inspektor
  • Paulina Wadycka – inspektor

 

  • Katarzyna Kruk – psycholog (pon.-pt. 7:30-15:30)
  • Przemysław Romanowicz – psycholog (pon. 8:00-11:30, czw. 8:00-11:30, pt. 8:00-11:00)

 

 

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

 

  • Wioleta Pustuła – Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego

 

 

  • Daria Tyrka – referent

Stanowisko ds. obsługi Centrum

 

 

 

 

DZIAŁ POMOCY INSTYTUCJONALNEJ

  • Katarzyna Kozak – Kierownik Działu Pomocy Instytucjonalnej

 

  • Anna Bednarska – inspektor

Stanowisko ds. środowiskowych domów samopomocy i repatriantów

 

DZIAŁ WSPARCIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

  • Anna Duraczyńska – Kierownik Działu Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

 

  • Paweł Gajdur – inspektor

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, program „Aktywny samorząd”

 

  • Marta Mizera – inspektor

Turnusy rehabilitacyjne, bariery architektoniczne, techniczne i w komunikowaniu

 

  • Beata Świątek – pomoc administracyjna

Turnusy rehabilitacyjne, bariery architektoniczne, techniczne i w komunikowaniu

 

  • Paulina Bober – pomoc administracyjna

 

 

POWIATOWY ZESPÓŁ DO SPRAW ORZEKANIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

  • Aleksandra Hudyka – przewodnicząca
  • Angelika Kawula – sekretarz
  • Katarzyna Górka-Bujak – pracownik socjalny
  • Adriana Grzywacz – pomoc administracyjna
  • Małgorzata Polak – aspirant pracy socjalnej
  • Agnieszka Zając – aspirant pracy socjalnej

 

GŁOWNY SPECJALISTA – KOORDYNATOR PROJEKTU

  • Agnieszka Lewandowska

 

POWIATOWY OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W WOJNICZU

 

  • Marta Bykiewicz – specjalista pracy z rodziną
  • Agnieszka Gacek – starszy pracownik socjalny
  • Dorota Kumorek – specjalista pracy z rodziną
  • Marta Stefan – pedagog
  • Natalia Babiarz – psycholog
  • Sylwia Witek – psycholog

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

  • Tomasz Pilch