Bez kategorii

Badania potrzeb osób z niepełnosprawnością w Polsce

By 17 maja 2024 No Comments

Pragniemy poinformować, że na zlecenie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, na terenie całej Polski realizowane jest badanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami w wieku 16 do 65 lat. W ramach badania wykonywane są indywidualne wywiady pogłębione i dyskusje grupowe (badanie jakościowe), a także wywiady ankietowe (badanie ilościowe) z osobami z różnymi typami niepełnosprawności.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu.

Przeprowadzenie badania ma kluczowe znaczenie dla poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnościami oraz ich aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Pozyskane dzięki badaniu informacje pozwolą na lepsze dopasowanie wsparcia do ich rzeczywistych potrzeb, co jest istotne w obliczu planowanych zmian w systemie pomocy dla osób z niepełnosprawnościami.

Mamy nadzieję, że udział w tym przedsięwzięciu przyniesie Państwu satysfakcję z bycia częścią ważnego procesu, który ma na celu poprawę sytuacji osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do uzupełnienia formularza, na podstawie którego będzie można uzyskać informacje, w jaki sposób mogą Państwo wziąć udział w badaniu.

Link do formularza: https://badanie.panelankietowy.pl/index.php?r=survey/index&sid=858471&token=OzN2981

Można skontaktować się również telefonicznie: 789362649
Wszystkie informacje nt. badania znajdują się również na stronie internetowej https://pfron.fastsolutions.pl/ (przez tę stronę również można się zgłosić do badania).
Pozdrawiam
Natalia Pizło
Zespół Realizacji Badań
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Dąbrowskiego 20
35-036 Rzeszów
Tel. 17 785 22 61  lub  794 708 666
for English-speaking +48 789 362 105
Biuro w Warszawie: 
ul. Młynarska 48 (budynek VIPOL)
01-171 Warszawa
Skip to content