Bez kategorii

Środki PFRON przeznaczone na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej

By 16 września 2020 No Comments

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie w trybie ciągłym przyjmuje wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON do przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.  Refundacja dotyczy roku bieżącego. Informujemy, iż kontynuujemy również realizację dofinansowań do likwidacji barier technicznych, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do składania wniosków.

 

Przypominamy również, że wypełnione wnioski można zostawić w skrzynce pocztowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie przy ul. Urszulańskiej 19. Prosimy o szczególną staranność przy wypełnianiu wniosków oraz kompletowanie załączników, które są wyszczególnione w treści każdego z wniosków. Wówczas przyspiesza to procedurę jego rozpatrywania.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  oraz Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Tarnowie z uwagi na trwająca pandemię COVID- 19 uprzejmie informuje, iż strony będą przyjmowane po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie w siedzibie na ul. Urszulańskiej 19, 33-100 Tarnów.

Skip to content